Idol, czyli kto chce zaśpiewać?

 

 

We wtorek tj. 13 październik 2009 roku o godzinie 19 przed internatem Technikum Leśnego w Rogozińcu uczniowie klas czwartych zorganizowali internatowy chrzest dla klas pierwszych na wzór programu telewizyjnego „Idol”. Tą śmieszną i pełną humoru imprezę poprowadzili: Patryk Brodzik, Michał Szlachetka i Krzysztof Muńko a o nagłośnienie zadbał Hubert Klepacz. W komisji zasiedli: Żaneta Łaszewicz kl. IV „l”, Alicja Surowiec kl. IV „l”, Katarzyna Stołowska kl. IV „a”, Lidia Fryśna kl. IV „a” i Bartłomiej Kamiński kl. IV „a”. Na widowni zasiedli mieszkańcy internatu wraz z wychowawcami. Niektórzy uczestnicy „Idola” byli mocno zestresowani lecz większość radziła sobie z nerwami bardzo dobrze. Dla wielu było to niesamowite przeżycie. Do finału dostali się: Urszula Świątek kl. I „a”, Bartek Szlachetka kl. I „a” i Adam Michalak kl. I „b”. Ostatecznie finał wygrał Bartek Szlachetka a nagrodą główną był śpiew na „Dniu Kota”.

 

 Napisała: Karolina Musialska


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.