W dniu 11.10.2009 grupa uczniów naszej szkoły, oraz uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Trutnov, którzy w tym czasie odbywali u nas praktykę zawodową wybrała się na wycieczkę. Opiekunami byli Pan R. Górawski i Pani S. Jagodzińska. Głównym celem ,,wypadu" było Muzeum Przyrodniczo- Łowieckie w Uzarzewie, ale po drodze grupa zwiedziła także Rogalin gdzie nasi goście mogli zobaczyć słynne Dęby Rogalińskie - Lecha, Czecha i Rusa, oraz piękny ogród i pałac Raczyńskich. W muzeum w Uzarzewie zapoznali się z rozwojem łowiectwa od epoki kamienia po czasy dzisiejsze, poznali rozmaite metody polowań, broń i przybory myśliwskie. Duże wrażenie zrobiła wystawa trofeów myśliwskich, oraz pawilon z wyeksponowanymi trofeami Adama Smorawińskiego, które pochodzą z Afryki, Ameryki Północnej i Europy. Końcowym etapem wycieczki było zwiedzanie palmiarni.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.