Dnia 5 listopada br. w Technikum Leśnym w Rogozińcu obchodzono jak każdego roku dzień św. Huberta. W tej uroczystości wzięli udział uczniowie szkoły wraz z nauczycielami. Obchody te rozpoczęły się polową Mszą Świętą na strzelnicy myśliwskiej. Mszę świętą celebrował ks. Mieczysław Pospiech. Po uroczystej Mszy rozpoczęła się zabawa. Uczniowie klasy III L przygotowali konkurencje, w których brali udział uczniowie z wszystkich klas, zaczynając od "pogoni za lisem" poprzez "Quiz przyrodniczo - leśny", "konkurencję strzelecką", kończąc na "rozpoznawaniu sygnałów myśliwskich". Wszystkie klasy zawzięcie walczyły między sobą.

Kl. IV L zajęła I miejsce, kl. III L - II miejsce, kl. I A - III miejsce, kl. IV A - IV miejsce, kl. I B - V miejsce i kl. II L - VI miejsce.

Po zakończeniu tej uroczystości wszyscy uczestnicy udali się na wspólny posiłek ufundowany przez dyrekcję szkoły.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.