W dniach 22-24 marca bieżącego roku uczniowie kl.IV Bartek Naskrent, Karol Kędzierski i Patryk Telus brali udział w Zawodach Młodych Leśników zorganizowanych przez Koło Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.Pierwszego dnia po teście wiedzy leśnej i Zawodach Pilarzy - Karol Kędzierski objął prowadzenie i nasza szkoła była na miejscu pierwszym. Kolejny dzień nie był już taki łaskawy dla nas. Ostatecznie po biegu na orientację nasza drużyna zajęła IV miejsce. Organizatorzy w przyszłych latach planują kolejne Zawody, zapraszam więc uczniów z młodszych klas do wejścia na stronę Koła Leśników.

 

http://www.au.poznan.pl/kololesnikow/download/zawody.html 
Można tam zapoznać się z pytaniami,jakie były w teście wiedzy leśnej.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.