II Mistrzostwa Polski w Umiejętnościach Leśnych 23-24.04.10 Starościn

 
   W dniach 23-24.04.10 w Technikum Leśnym w Starościnie odbyły się II Mistrzostwa Polski w Umiejętnościach Leśnych. W mistrzostwach wzieło udział 14 szkół leśnych z całej Polski.
   W pierwszym dniu mistrzostw uczestnicy rywalizowali w konkurencjach z udziałem pilarki spalinowej np. zmiana łancucha tnącego na czas, okrzesywanie drewna, przeżynka drewna, ścinka drewna.
   W drugim dniu mistrzostw odbył się bieg leśnika podczas którego drużyny miały za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec wyznaczoną trasę, na której należało wykazać się umiejętnością rozpoznawania różnych gatunków roślin, zwierząt, uszkodzeń drzew, dokonać pomiarów drzew i drzewostanu.
   Naszą szkołę reprezentowali: Jelinek Mateusz, Kędzierski Karol, Naskrent Bartłomiej, Telus Patryk, Urbaniak Przemysław. W ogólnej klasyfikacji zajęli oni V miejsce.


Serdecznie Gratulujemy !

 
KLIKNIJ - zobacz zdjęcia z imprezy w galerii TL Starościn


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.