W dniach  6 -8 września uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu wzięli udział w największym spotkaniu branży leśnej w Polsce czyli targach EKO-LAS w Mostkach k. Świebodzina. Tematyką targów była: BEZPIECZNA PRACA W LESIE Z POSZANOWANIEM ŚRODOWISKA. Podczas targów uczniowie zwiedzający mogli obejrzeć pracę maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce leśnej i drzewnej.  W ramach odbywających się w środowisku naturalnym pokazów zaprezentowane zostały harwestery, forwardery, kombajny, łuparki do drewna i traktory.

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu miał też tam swoje stoisko, na którym można było  porozmawiać z uczniami zarówno z Technikum Leśnego jak i ze szkoły zawodowej Operator Maszyn Leśnych a także wypróbować swoich sił na trenażerze żurawia załadunkowego.

Wartym podkreślenia jest fakt, że rogoziniecki zespół Sygnalistów Myśliwskich "Głos Kniei" miał zaszczyt zagrać na oficjalnym otwarciu targów EKO-LAS 2012.


Serdecznie dziękujemy organizatorom targów za zaproszenie na tak ważne dla nas wydarzenie.
                                                                                 
                                                                                                          S.J.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.