Grudzień każdego roku to okres kiedy wszyscy z utęsknieniem czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Choć wszyscy chcą jak najszybciej znaleźć się w swoich domach na rodzinnej Wigilii, to jest taki wieczór w naszej szkole, kiedy cała społeczność spotyka się przy wspólnym stole, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze życzenia. Dnia 19 grudnia uroczystą Wigilię poprzedziło przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez grupę uczniów naszej szkoły, w skład której wchodzili: K. Matuszewski, B. Morawski, A. Polański, S. Antosiak, K. Lipski, P. Winiarz, A. Bolewska, A. Hołowko, N. Paszke, a opiekunem grupy była p. Agnieszka Wachowiak. Motywem przewodnim przedstawienia była refleksja nad współczesnym przeżywaniem Świąt Bożego Narodzenia, natomiast oprawę muzyczną stanowiły kolędy Zbigniewa Preisnera. Po części artystycznej i przełamaniu się opłatkiem, wszyscy zasiedli do wigilijnej wieczerzy, aby wspólnie rozkoszować się niezwykłą atmosferą zbliżających się świąt.

 

                                                                                                                      A. W.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.