Choć szkoła niewielka i ukryta w lesie, że ogromna w niej siła niech się w świat wieść niesie!

W dniach 14-16 marca 2013 roku na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyły się IV Zawody Młodych Leśników. W zawodach wystartowały trzyosobowe zespoły maturzystów z 9 techników leśnych, którymi w znakomity sposób zajęli się organizatorzy – studenci z Koła Leśników.
W pierwszym dniu zawodów swoje umiejętności prezentowali młodzi drwale. W tej konkurencji nasz uczeń – Maciej Kuleczka zajął II miejsce. Wieczorem nasi Reprezentanci zmierzyli się z testem wiedzy leśnej. Drugiego dnia zawodów mimo ciepłego przyjęcia przez studentów i wykładowców, zima nie odpuściła i postanowiła utrudniać wszystkim życie. Dlaczego? Ponieważ w tym dniu odbywał się bieg na orientację z rozpoznawaniem eksponatów. Dla prawdziwego leśnika pogoda jest bardzo dobra lub dobra, co udowodnił Stanisław Skrzetuski zajmując pierwsze miejsce na podium!
Trzeciego dnia uczniowie zwiedzali Poznań i poznali oficjalne wyniki. III miejsce dla Technikum Leśnego przy Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu, a przede wszystkim dla: Bartka Morawskiego, Stanisława Skrzetuskiego i Macieja Kuleczkę.
Naszej drużynie gratulujemy i życzymy sobie dalszych sukcesów, dobre chęci i odrobina zaangażowania uczniów oraz współpraca z nauczycielami potwierdzają, że chcieć to znaczy móc!

M. Baranowska - Wasilewska

admin SJ


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.