W sobotę 22 czerwca 2013 roku  odbyliśmy wycieczkę do Jarocina na pokazy sprzętu firmy Valtra, szczególnie tego wykorzystywanego do pracy w lesie. Naszą grupę stanowili chłopcy z I klasy ZSZ – przyszli operatorzy maszyn leśnych, kilku uczniów z technikum pod wodzą Pana dyrektora Antoniego Pawłowskiego i wychowawcy klasy IZ Pana Gerarda Kurka. I choć po drodze zepsuła nam się klimatyzacja– co w 35 stopniowym upale pewnie ma znaczenie- to dobre humory nam dopisywały.

            Po przyjeździe na miejsce udaliśmy się na konferencję pt. „Ciągniki do lasu – przystosowanie i zastosowanie”. Następnie główną atrakcją stały się pokazy pracy ciągników w lesie. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć wnętrze super nowoczesnej kabiny i pooddychać zapachem fabryki.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.