Dnia 16 X 2013 r w Internacie ZSL odbyła się rejestracja kandydatów na dawców szpiku przez Przedstawicieli Fundacji Przeciwko Leukemii. Rejestracja poprzedzona była wcześniejszą prelekcją wygłoszoną przez Pana Jacka Baczyńskiego, który w wyjątkowy sposób przedstawił naszym uczniom zasady rejestracji i poboru szpiku oraz przekazał   własne, bezcenne doświadczenia z tym związane. Na rejestrację przyjechali również Pan dr  Leszek Kauc  założyciel fundacji, znany i doskonały mikrobiolog – specjalista zajmujący się  na co dzień białaczką.  Zobacz: galeria

 

Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką  z jednostki wojskowej dokonali rejestracji i odpowiedzieli  na  pytania dawców. W sumie zarejestrowało się 17 osób.Obok kampanii ,,Transplantacje-  Dar Uzdrawiania’’, była to druga rejestracja dawców w naszej szkole, pierwsza odbyła się 2 lata temu przez Pana Wiesława Matelskiego i fundację DKMS- zarejestrowano wówczas 23 uczniów z czego do tej pory jeden uczeń znalazł ,,bliźniaka genetycznego”.

Gratulujemy Wszystkim Dawcom za Wspaniały krok, jakim jest Danie Nadziei na Życie Innym Osobom.

Zuzanna Hołyńska


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.