Uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się w piątek 18 października 2013 r. Z tej okazji został przygotowany apel prowadzony przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Adriana Bujnowskiego. W pierwszej części uroczystości p. Agnieszka Wachowiak przedstawiła wyniki konkursu „Rozpoznaj swojego nauczyciela i wychowawcę na zdjęciu z dzieciństwa”. Okazało się, że najwięcej punktów zdobyli uczniowie klasy IT – Kamil Lenczyk i Magdalena Ziemkowska oraz Michał Białas z klasy IV L, a także Grzegorz Bogucki z klasy IT.

Zobacz: Galeria

 

Następnym punktem obchodów DEN było przedstawienie pt. „ Genealogia rodu nauczycielskiego…”,  przygotowane przez grupę w składzie: A. Bolewska, B. Paluch, Sz. Teodorczyk, P. Gajda, Ż. Wojcieszak, K. Sobkowiak, K. Lenczyk, P. Krupnik, T. Knop, J. Jaworska, G. Bogucki oraz p. Agnieszka Wachowiak – opiekun zespołu teatralnego. Na koniec przewodniczący SU złożył w imieniu całej społeczności uczniowskiej oficjalne życzenia  gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 

                                                                                                 A. Wachowiak

 

 

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.