Dnia 24.10.2013 r. miała miejsce w naszej szkole wizyta lektorki języka niemieckiego w ramach projektu „Deutsch-Wagen-Tour” z Instytutu Goethego.  Realizacja projektu „Deutsch-Wagen-Tour” ma na celu promowanie języka niemieckiego w Polsce. Istotą kampanii jest 5 jeżdżących po Polsce oznakowanych samochodów z lektorami oraz rożnymi materiałami i sprzętem audiowizualnym. Lektorka (p. Particia Krolik) w niekonwencjonalny sposób pokazała, jak można bawiąc się (w formie gier, zabaw i konkursów) uczyć się języka i przekazywać  informacje o Niemczech. Być może inicjatywa ta przyczyni się do wzrostu popularności nauki języka niemieckiego w naszej szkole…

Serdecznie dziękujemy za wizytę - Karolina Kaczmarek.  Zobacz: Galeria

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.