W dniach 6-8.11. 2013r w Łagowie (woj. lubuskie) Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zorganizował konferencję pt. „Wpływ projektów edukacyjnych realizowanych w ramach EFS na wzrost jakości edukacji w województwie lubuskim”. W spotkaniu wzięli udział  dyrektorzy lubuskich szkół realizujących projekty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, przedstawiciele organów prowadzących placówki oświatowe oraz podmiotów związanych z oświatą. Konferencja połączona była m.in z wizytami studyjnymi w przykładowych projektach współfinasowanych z EFS w naszym regionie. Zobacz: Galeria

Jedna z takich wizyt odbyła się dnia 7.11. 2013r. w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu, który po raz drugi realizuje projekt  p.t. „Nauka idzie w las” , w ramach Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego PO KL. Wizyta składała się z dwóch części teoretycznej oraz praktycznej. W pierwszej części  głos zabrali : Pan Antoni Pawłowski Dyrektor ZSL w Rogozińcu,  Pan Paweł Pawłowski Koordynator Projektu, Pan Leszek Banach Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze, Pan Sławomir Majsner Nadleśniczy Nadleśnictwa Babimost. Druga część spotkania odbyła się w terenie, gdzie goście mogli zobaczyć jak w praktyce szkoła realizuje zadania z projektu „Nauka idzie w las”.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.