Po trzech kolejkach mamy już samotnego lidera w II Zbąszyneckiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Został nim Dream Team Rogoziniec !!!! Po trzeciej kolejce drużyna znalazła się na I miejscu, zdobyła 31 bramek. W klasyfikacji najlepszych strzelców na pierwszym miejscu znalazł się Dominik Turecki z 12 bramkami, na trzecim miejscu Łukasz Gołek z 8 bramkami, kolejni z naszej drużyny to:  Kamil Wychowałek z 4 bramkami, Marcin Nowak z 2 bramkami, Tomasz Tylczak z 2 bramkami, Jakub Kazimir i Patryk Andrzejczak z 1 bramką.

 Skład drużyny:  Bartłomiej Paluch, Dariusz Stachowiak, Dominik Turecki, Jakub Kazimir, Kamil Wychowałek, Marcin Nowak, Michał Mikoś, Patryk Andrzejczak, Tomasz Tylczak, Łukasz Gołek. Opiekunem drużyny  i trenerem jest pan Gerard Kurek.

Organizatorem spotkań jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku. Mecze odbywają się w środy, do 26 lutego 2014 r. Szczegółowy terminarz znajduje się w zakładce "LIGA HALOWA" na stronie OSiR Zbąszynek. Następne spotkanie odbędzie się dnia 08-01-2014 o godzinie 17:30. Dream Team Rogoziniec- Spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do obejrzenia skrótów ze spotkań , które są zamieszczone na stronie https://www.facebook.com/tvsizbaszynek   . Dziękujemy drużynie i trzymamy kciuki !!!

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.