25 kwietnia 2014 roku  pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W uroczystości uczestniczyli  Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, zaproszeni goście, rodzice absolwentów, uczniowie oraz sami absolwenci. Uczennica Aneta Skórzewska otrzymała świadectwo z biało-czerwonym paskiem i została wyróżniona nagrodą Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu. Rodzice  najlepszej absolwentki odebrali list gratulacyjny. Uczniowie klasy czwartej wyróżniający się w nauce, sporcie, działalności na rzecz szkoły otrzymali nagrody rzeczowe. Absolwenci aktywnie działający w szkolnym klubie HDK zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Po części oficjalnej odbył się krótki występ artystyczny, przygotowany przez uczniów klasy trzeciej. Zobacz: Galeria

 Każdy absolwent otrzymał upominek od kolegów i koleżanek z  klasy przedmaturalnej.  Następnie przedstawiciele klasy czwartej podziękowali Dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły za lata  nauki i opieki. Wyrazem wdzięczności uczniów stały się piękne  róże wręczone nauczycielom i pracownikom szkoły.

 Drodzy absolwenci życzymy Wam sukcesów na egzaminach i szczęścia w dorosłym życiu.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.