W dniu 29 kwietnia 2014 w naszej szkole odbyła się IV edycja międzynarodowego konkursu YPEF („Young People in European Forests”). Konkurs jest adresowany do młodzieży z krajów Europy. Jego celem jest promocja wiedzy o bioróżnorodności europejskiej przyrody i zrównoważonym rozwoju w leśnictwie, a przede wszystkim wiedzy o lasach Europy, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów Natura 2000. Uczestnicy biorą udział konkursie w zespołach trzyosobowych. Wszyscy członkowie zespołu muszą umieć posługiwać się językiem angielskim, który jest językiem oficjalnym etapu krajowego oraz etapu europejskiego.

Zobacz: Galeria

Swoją wiedzę w tym zakresie sprawdzili: Maja Maćkowiak i Michalina Taczała oraz Joanna Jaworska, Mateusz Osadnik i Kamil Lenczyk. Konkurs został przeprowadzony przy współudziale Nadleśnictwa Babimost.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok !

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.