W dniach 23-25.05.2014 r. odbył się II Rajd Harcerski „PANDA 2014”, w którym wzięło udział 65 osób.  Organizatorami rajdu była drużyna harcerska 7 DW PLUTON. W piątek o godz. 19.00 odbył się uroczysty apel otwierający „PANDĘ”.  Wielkim wydarzeniem dla drużyny był fakt złożenia przyrzeczenia harcerskiego, do którego przystąpiły następujący druhowie z PLUTONU: Laura Konaszewska, Tomasz Knop, Konrad Grenowicki, Wojciech Terlecki, Natalia Grygorowicz, Magdalena Ziemkowska.

Zobacz: Galeria

Po całej uroczystości odbyły gry i zabawy przy ognisku. Wieczorem drużyny wyruszyły na trasę nocną. Niestety pokrzyżowała plany piechurów  i uczestnicy marszu zmuszeni byli zawrócić. To nie zmieniło nastrojów dziarskich druhów, którzy integrowali się podczas gier harcerskich, śpiewów i brzmieniu gitary. Następnego dnia rano, drużyny wyruszyły na trasę dzienną, która miała 25 kilometrów.  Nawet deszcz nie pokonał wspaniałych harcerzy, którzy dzielnie pokonywali  kolejne kilometry i wykonywali zadania na punktach. Po powrocie do bazy odbył się uroczysty apel kończący rajd i rozdanie nagród. I miejsce zajęła drużyna z Żar patrol „Zwierzyniec”, II miejsce patrol „Tapczany”, III miejsce patrol „Korale” ze Zbąszynka.  W niedziele rano wszystkie drużyny opuściły bazę, zapowiadając swój powrót za rok.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.