16.06.2014 roku Naszą Szkołę odwiedziła pięćdziesięcioosobowa wycieczka uczniów drugiej i trzeciej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 2 ze Świebodzina, których starym zwyczajem przywitali Sygnaliści. Nasi uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli przygotowali gry i zabawy dla młodszych kolegów.  Dzieci podzielono na trzy grupy. Każda z grup odwiedziła zagrodę z dzikami oraz ośrodek rehabilitacji ptaków. Następną atrakcją była strzelnica multimedialna, gdzie młodzi Świebodziniacy ćwiczyli celność strzałów oraz rywalizowali w mini-konkursie.

Zobacz: Galeria

Kolejną atrakcją była pogadanka przyrodniczo-leśna, która dotyczyła przede wszystkim pracy leśniczego i jego otoczenia. Po zakończeniu krótkiego „wykładu” uczniowie wzięli udział w quizie. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą przyrodniczą, co świadczy o dużej świadomości Nauczycieli i Rodziców (i oby tak dalej!)  Po ciężkim wysiłku intelektualnym przyszedł czas na coś dla ciała. Najpierw dzieciaki uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych, a potem zasiedli przy ognisku. Przy dźwiękach gitary i na świeżym powietrzu kiełbaska smakowała naprawdę wybornie.  Szkoda, że zabrakło nam czasu, do zrealizowania wszystkich pomysłów uczniów.  Naszej Szkoły. Dzieci bawiły się naprawdę świetnie, a i ich opiekunowie nie mięli czasu na nudę. Dlatego, zapraszamy do ponownych odwiedzin naszej szkoły!:)

 

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.