Aby w przyjemny sposób podsumować cały rok pracy koła przyrodniczego zorganizowaliśmy wycieczkę do Wolińskiego Parku Narodowego dla najbardziej zaangażowanych w pracę uczniów.  W Międzyzdrojach przywitała nas piękna, słoneczna pogoda i towarzyszyła nam ona cały dzień.  Pierwszą atrakcją na naszym szlaku była zagroda pokazowa żubrów, potem udaliśmy się na najwyższy w Polsce klif – Gosań, z którego podziwialiśmy panoramę Bałtyku oraz Wyspy Wolin.

Zobacz: Galeria

 

Kolejnym punktem wycieczki była wsteczna delta Świny i Jezioro Turkusowe. Wędrując po Parku Narodowym wzbogacaliśmy swoją wiedzę zapamiętując gatunki roślin charakterystyczne dla buczyn oraz w naturalnym środowisku obserwowaliśmy owady m.in. ciołka matowego, czy rohatyńca nosorożca.  Dziękujemy sponsorom za wsparcie naszego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że Uczniowie wypoczęci po zasłużonych wakacjach wesprą nasze działania.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanych wakacji!

                                                                                                                                             MBW i RG


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.