W dniu 24 października 2015 roku w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu odbyły się uroczyste obchody dnia św. Huberta. Patronat honorowy nad uroczystością objął Starosta Powiatu Świebodzińskiego Zbigniew Szumski. Organizatorami przedsięwzięcia był: Urząd Miejski w Szczańcu i w Zbąszynku, Okręgowa Komisja Kultury, Tradycji i Etyki Łowieckiej przy ORŁ w Zielonej Górze, Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu. W planie imprezy znalazły się takie punkty jak: msza św. Polowa z udziałem pocztów sztandarowych, wręczanie odznaczeń łowieckich, pogoń za lisem zorganizowana przez Poradowskie Towarzystwo Jeździeckie, pokaz drużynowych Mistrzów Europy w Wabieniu, pokazy sokolnicze przygotowane przez Sokolników z Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu, Finał konkursu plastycznego „Zwierzęta naszych lasów” dla dzieci okolicznych szkół podstawowych, konkurs strzelecki, występy sygnalistów myśliwskich, w przerwie degustacja potraw z dziczyzny i wystawy łowieckie. Zobacz: Galeria

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.