W piątek 21.10.2016 zorganizowaliśmy szkolny etap eliminacji do Olimpiady Wiedzy Rolniczej i Leśnej (blok – Leśnictwo). Uczniowie zmagali się z sześćdziesięciopytaniowym testem zamkniętym w części pisemnej, by następnie sprawdzić swoją wiedzę praktyczną w tzw. rozpoznawaniu.

Zobacz: Galeria

 

Najwyższy rezultat w części teoretycznej uzyskała Julita Bujak a następnie Tomasz Knop. Ostatecznie po identyfikacji owadów, rozpoznawaniu nasion, szyszek oraz drzew leśnych na podstawie kory na czołowych pozycjach uplasowali się: Tomasz Knop (IV L), Julita Bujak (III L) i Kamil Sitkowski (III L).  Bardzo gratulujemy Adrianowi Jęczkowi z klasy II L, którego wiedza teoretyczna nie odbiegała w znacznym stopniu od  starszych kolegów i koleżanek. Dziękujemy wszystkim uczniom biorących udział w szkolnych zmaganiach, a zwycięskiej Trójce gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na następnych szczeblach zmagań w tym konkursie!


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.