25 listopada 2016 roku w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, odbyła się XV edycja Konkursu Wiedzy Ekologicznej.

Zobacz: Galeria

Tematem przewodnim była ekologia - ,,moda czy przyszłość”. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły Julita Bujak i Bartosz Sadowski na czele z opiekunem Ryszardem Górawskim. Konkurs składał się z dwóch części:

a)pisemnej złożonej z 50 pytań z zakresu ekologii.

Po przeprowadzonym teście wyłoniono laureatów, którzy uzyskali 6 najlepszych wyników. Wśród nich znalazła się Julita.

b) – finału ustnego, podczas którego każdy z laureatów odpowiedział na trzy pytania problemowe.

Po zsumowaniu wyników komisja wyłoniła zwycięzców. Julita została wyróżniona i otrzymała indywidualną nagrodę ufundowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Ostatecznie zajęła wysokie 4 miejsce. Bartek, też nie wrócił z niczym, otrzymał dwie cenne publikacje książkowe.

Dzięki temu sukcesowi, szkoła zyskała uznanie w oczach Marszałka Województwa Lubuskiego i Zachodniopomorskiego, ponieważ byliśmy jedną z nielicznych szkół reprezentujących województwo lubuskie w tym prestiżowym przedsięwzięciu.

Gratulujemy.

 Opracował: Bartosz Sadowski kl. III TL


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.