We wtorek 20 grudnia 2016 r. odbyło się tradycyjne wigilijne spotkanie całej szkoły. O godzinie 17 na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy i zaproszeni goście. Wszyscy podziwialiśmy przygotowaną pod kierunkiem pani Eweliny Augustyniak inscenizację bożonarodzeniową. Przedstawienie było przygotowane z rozmachem, a dzięki przekonywującej grze aktorów wzbudzało żywiołowe reakcje. Po przedstawieniu i wzajemnych życzeniach spotkaliśmy się w stołówce internatu przy tradycyjnej wigilijnej kolacji. W czasie posiłku kolędowaliśmy wspólnie z przybyłą ze Zbąszynka scholą. Kolędowanie przeniosło się do holu internatu. Brał w nim udział zespół muzyczny pod kierownictwem Pani Agnieszki Rybickiej oraz wszyscy „grający” i „śpiewający” uczniowie i nauczyciele.  Wspólne śpiewanie przeciągnęło się do późnych godzin.

Zobacz: Galeria


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.