22 grudnia 2016 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu". Projekt realizowany będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa VIII Nowoczesna edukacja, 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT.

Zobacz: Galeria

Projekt będzie realizowany w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu przez okres 6 lat -  do 30 czerwca 2022 roku. Wartość projektu wynosi ok. 1 800 000 zł. Projekt ma na celu zintegrowanie kształcenia zawodowego z rynkiem pracy.  Realizowane działanie ukierunkowane będzie na poprawę jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu poprzez podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji 200 uczniów, którzy będą uczestniczyć w kursach, szkoleniach i stażach / praktykach zawodowych.

Działania ukierunkowane będą na rozwój kompetencji, kwalifikacji i umiejętności przyszłych pracowników, m. in. dzięki wsparciu nauczania zawodowego poprzez praktyczną, nowoczesną naukę zawodu oraz podnoszenie kompetencji kadry w zakresie kształcenia zawodowego, a także poprzez współpracę z pracodawcami i instytucjami rynku pracy.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.