Dnia 15.03.2017 r. odbyły się warsztaty koła łuczniczego działającego przy naszej szkole. Gościliśmy członków Sekcji Łuczniczej Koła Leśników działającej przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studenci wraz ze swoim opiekunem spędzili z nami kilka godzin udzielając wielu przydatnych technicznych wskazówek związanych ze strzelaniem z łuku, z postawą w trakcie oddawania strzału, a także z zachowania celności.
Zobacz: Galeria

 

Do każdego młodego łucznika nasi doświadczeni koledzy podchodzili w sposób bardzo indywidualny.
W naszej szkole zajęcia z łucznictwa prowadzone są już od kilku lat, jednak dopiero od kilku miesięcy koło zaczęło działać prężniej. Zakupiony został profesjonalny sprzęt, który ułatwia treningi.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania się do zawodów o Puchar Dziekana UP, które odbędą się 23.04.2017r., na które Opiekun Sekcji dr Marcin Włoch zaprosił naszych łuczników osobiście. Miejmy nadzieję, że potencjał, który dostrzeżono w uczniach naszej szkoły zostanie przez nich indywidualnie wykorzystany, a współpraca z Sekcją Łuczniczą pomoże nam doskonalić warsztat.

 

Opiekun koła
Elżbieta Halkowicz.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.